Shpërthimi i fuqishëm tek ”Vasil Shanto” në Tiranë, shoferi i automjetit dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Shoferi i plagosur tek shpërthimi në Tiranë dërgohet në spital.

Një automjet ka shpërthyer tek kjo rrugë e njohur e kryeqytetit, teksa BalkanWeb mëson se mund të jetë një atentat dhe viktima ndodhet brenda makinës.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij shpërthimi që mund të jetë një aksident, por që u dëgjua mjaft larg në kryeqytet.

Likes:
0 0
Views:
51
Article Categories:
Aktualitet

Comments are closed.