Vrasje brenda familjes në Bathore, kunati vret kunatën pas konfliktit

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores, në Kamëz.

Një vrasje brenda familjes është raportuar në këtë zonë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se kunati ka vrarë kunatën, pas një konflikti në familje.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e konfliktit mes familjarëve, që kanë çuar në ekzekutimin tragjik të gruas.

Likes:
0 0
Views:
40
Article Tags:
Article Categories:
Aktualitet

Comments are closed.