Besniku pozon për herë të parë me Emin e vogël: Haribo i babës

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë në muajin Qershor, teksa aktorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Emi.

E ndërsa Jonida jo pak herë ka publikuar foto pranë të voglës, Besniku ka qenë më i rezervuar. Ndërkaq, dhe ai është tunduar ndërsa ka postuar një foto mjaft të ëmbël me Emin.

“Haribo i Babës”, – shkruan ai. Dhe ne me të drejtë na bënë sytë zemra… Emi shihet se si ia ka ngulur sytë të atit të tij. Epo kush ka vajza botën ka.

 

Likes:
0 0
Views:
27
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Comments are closed.