Një prerje flokësh për vajzën 9-vjeçare të Victoria Beckham ka një vlerë absurde, fansat nuk i ndalin kritikat

Vajza e Victoria dhe David Beckham, Harper, është mjaft e privilegjuar duke qenë vajza e dy personazheve mjaft të famshëm dhe mjaft të pasur. Për vajzën e tyre çifti i njohur bën shpenzime marramendëse që nga veshjet tek prerja e flokëve.

Por fansat nuk e kanë ‘justifikuar’ vlerën që ka harxhuar Victoria për t’i prerë flokët Harperit 9 vjeçe. 46-vjeçarja pagoi për prerjen e flokëve dhe krehjen e vajzës një shumë prej 360 paund, sipas faqes së sallonit të bukurisë. Mediat britanike kanë tentuar të marrin një reagim nga përfaqësuesit e Victorias, por ata nuk kanë deklaruar asgjë.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Likes:
0 0
Views:
29
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Comments are closed.