“Mos ta marrë vesh mami” tipike e baballarëve, ja çfarë i mban të fshehtë David Beckham Victorias

Futbollisti i njohur, David Beckham është me pushime në Venecia me vajzën e vetme të çiftit, Harper, 10 vjeçare. Babë e bijë po shijojnë pushimet e shkujdesura në qytetin italian dhe superylli i stadiumeve ka shpërndarë foto të mrekullueshme në llogarinë personale në Instagram.

Ata zbulojnë bukuritë e qytetit, bëjnë shëtitjet standarde me gondola dhe më pas shkojnë në teatër.

Sakaq, David ka publikuar një video të shëtitjes së mëngjesit me vajzën e tij, duke zbuluar sekretin e tyre, që Victoria Beckham nuk duhet ta dinte. Për çfarë bëhet fjalë?

Ata blenë akulloren e tyre të parë në 9 të mëngjesit! “Shhh mos i thuaj mamit! 9 në mëngjes akullore! Më fal mami!”, ka shkruar ai duke postuar videon ku shihet Harper duke shijuar akulloren e saj.

Edhe Victoria komentoi poshtë postimit të tij: “A do t’i sjellësh mamit një nga këto kapele në shtëpi? Të dua shumë! Koha e mrekullueshme me babin është gjithçka”.

Likes:
0 0
Views:
47
Article Categories:
Showbiz

Comments are closed.