Një muaj pasi u bë publike, merr fund lidhja e çiftit të famshëm

Jason Momoa dhe Eiza González i kanë dhënë fund lidhjes.

“Ata janë thjesht njerëz shumë të ndryshëm,” tha një burim për People.

Një burim tjetër thotë se dyshja shpresojnë në një rikthim.

“Ata e duan shumë njëri-tjetrin dhe janë takuar në mënyrë sekete për disa kohë përpara se lidhja të bëhej publike. Ata janë në faza të ndryshme të jetës”, -theksoi burimi.

Muajin e kaluar, People bëri publik lajmin se Momoa dhe González ishin bashkë që nga shkurti, pasi u takuan përmes punës dhe lidhjeve të ndërsjella.

Momoa u fotografua duke marrë pjesë në premierën e filmit të González, “Ambulance” në prill, megjithëse ata nuk u shfaqën bashkë në tapetin e kuq.

 

Likes:
0 0
Views:
57
Article Categories:
Showbiz

Comments are closed.