Trendi i TikTok-ut, këto janë shapkat që duhet të keni me vete në plazh

Nëse e keni hapur kohët e fundit TikTok-un, ka shumë mundësi që të keni parë dikë që poston këto lloj shapkash, meqenëse janë kthyer në trendin e të gjithëve.

Njihen si ‘pillow slippers’ dhe janë veshja më e rehatshme e këmbës që mund të keni pasur ndonjëherë.

Janë të ngjyrave të ndryshme, por edhe stileve të ndryshme. Klientët po u japin atyre komente fantastike.

Pavarësisht nëse jeni duke pushuar në shtëpi, duke bërë një punë apo edhe nëse jeni nisur për plazh, këto lloj shapkash do të jenë gjëja më e nevojshme për verën.

Yje si Kendall Jenner, Hailey Bieber dhe Bella Hadid janë parë të veshura me këtë stil. Ato janë aksesori më i plotë i veshjes sportive.

Likes:
0 0
Views:
121
Article Tags:
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Comments are closed.