Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Kombinoi disa pjesë dhe mahniti

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë fotografuar duke shëtitur në Beverly Hills me vajzën e këngëtares Emma.

Çifti kënaqeshin duke u kapur për dore dhe dukeshin plotësisht të dashuruar.

Bukuroshja Jennifer dukej elegante me një xhaketë më të gjatë me kutia, xhinse me bel të lartë dhe natyrisht me këmbë të drejta, të cilat i ka kombinuar me një top dantelle të zezë, transmeton Telegrafi.

Kombinimi i saj është një shembull ideal i veshjeve që mund të vishen si gjatë ditës ashtu edhe në mbrëmje, veçanërisht në periudhën e kalimtare.

Affleck (50) dukej i rastësishëm pranë saj, ashtu siç di ai, i veshur me xhinse, këmishë dhe xhaketë.

Kujtojmë se Jennifer dhe Ben u martuan verën e kaluar me mbështetjen e plotë të të gjithë fëmijëve të tyre. Lopez ndan binjakët e saj 15-vjeçarë Emma dhe Max me ish-burrin Mark Anthony, dhe Affleck ndan tre fëmijët e tij me ish-gruan Jennifer Garner, Seraphina (17), Violet (14) dhe Samuilo (11).

 

Likes:
0 0
Views:
104
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Comments are closed.